KREDYT DLA FIRM – SPRAWNIE I BEZ ZABEZPIECZEŃ

Obsługujemy cała Polskę bez względu na to, gdzie prowadzisz działalność gospodarczą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo Kredyty dla Firm m.in. inwestycyjne, gotówkowe, obrotowe, na oświadczenie, bez zabezpieczeń oraz wiele, wiele innych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.
Jeżeli Twoja firma potrzebuje kredytu firmowego lub pożyczki – zapewnimy pomoc w znalezieniu idealnej oferty. Porównamy oferty wielu banków i skutecznie pozyskamy finansowanie na bieżącą działalność lub inwestycje.
Naszą domeną są szybkie i proste kredyty dla firm (bez zaświadczeń, zabezpieczeń oraz badania zdolności kredytowej). W naszej ofercie Twoja Firma również znajdzie pożyczki nawet do 50 mln na inwestycję . Posiadamy wieloletnie doświadczenia w branży finansowej, znamy idealnie wszystkie procedury bankowe oraz Funduszy Unijnych. Współpracujemy z ponad 30 bankami i instytucjami, które udzielają finansowania dla firm.
Dzięki temu możemy zaoferować każdej firmie możliwość finansowania.
Prowadzisz Firmę w branży o podwyższonym ryzyku np: transport, hotelarstwo, restauracja? Pożyczki dla firm z branży o podwyższonym ryzyku to nasza specjalność.
Specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowaniu dla przedsiębiorstw z branż, które banki nie chętnie finansują. Jeżeli Twój bank odmówił finansowania- znajdziemy optymalne rozwiązanie. W obecnych czasach mamy świadomość z jakimi trudnościami przedsiębiorcy zmagają się w trakcie pozyskiwania finansowania.

KONTAKT

Odwiedź biuro bądź zadzwoń do nas – pracujemy na terenie całej Polski!

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00

Drzymały 2
47-400 Racibórz

Wyślij sms na dowolny numer telefonu o treści ”kredyt” – oddzwonimy do Ciebie!